Carnosine extra pro muže PM cps. 60 | Anti-age |PURUS-MEDA, s.r.o.

Carnosine extra pro muže PM cps. 60

bez DPH: 398,98 Kč

s DPH: 458,83 Kč

  • Výrobce: PURUS-MEDA,s.r.o., Skalice n. Svitavou 198, 679 01
  • Katalogové číslo: 10000083

Doplněk stravy slouží jako zdroj přírodních sterolů a terpenoidů z Pfafie latnaté (Brazilian Ginseng, Suma) a fyziologicky důležitého neuropeptidu histidinu a alaninu (L-Carnosine). Přirozená produkce těchto přírodních látek v organizmu klesá s rostoucím věkem a celkovým zatížením organizmu. Jejich nedostatek může být jednou z příčin přirozeného i nepřirozeného stárnutí, hormonální nerovnováhy, snížené mozkové, srdeční a svalové výkonnosti, šedivění vlasů, vrásčité kůže a nadváhy. Přípravek je určen pro muže s oblibou anti-age a beauty produktů, kteří usilují o stálý mladistvý a štíhlý vzhled, dobrou fyzickou a sexuální výkonnost.

Složení: 1 želatinová kapsle 350 mg obsahuje:
L-carnosin (aminokyselinový depeptid) 250 mg, Pfafie latnatá (Pfaffia paniculata, Suma) extr. 4:1 90 mg


Přídatné látky:
plnidla: mikrokrystalická celulóza, oxid křemičitý


Dávkování:
2x denně 1-2 kapsle, určeno k dlouhodobému užívání.


Upozornění:
Doplněk stravy z bylin a aminokyselin!
Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do tří let, těhotné a kojící ženy. Uchovávat při teplotě do 25 °C. Chránit před sluncem.


Informace z literárních rešerší a publikací:
L-carnosine (dipeptid L-alaninu a histidinu) - tělu vlastní dipeptid se v současnosti stal jedním z nejoblíbenějších doplňků stravy z aminokyselinových výživ a anti-age produktů. Od roku 1936 bylo o jeho blahodárných účincích na lidský organizmus publikováno přes 750 odborných studií. Jeho regenerativní efekt na organizmus ve vysoké zátěži je využíván u sportovců.


Pfafie latnatá (Suma, Brazilian ginseng) - obsahuje zejména pfavové kyseliny, přírodní steroly a terpenické glykosidy a germánium. Blahodárné účinky těchto látek jsou často srovnávány s efektem žen-šenových ginsenoidů. Byly popsány ve 44 výzkumných publikacích a úspěšně aplikovány zejména u vrcholových sportovců. Jako výživové složky mají přispívat k normální funkci srdce a pohybového aparátu. Jsou jim přičítány vitalizační schopnosti při únavových stavech a sexuální ochablosti. Jejich adaptogenní vlastnosti mohou podporovat hormonální a metabolickou rovnováhu, která přispívá k dobré náladě a snížení tukových zásob.


Obsah balení: 60 kapslí, dávka na 15-30 dní.

Hmotnost obsahu: 21 g

Diskuze

V této diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky

Alternativní nabídka

Carnosine extra pro ženy PM cps. 60

bez DPH 377,81 Kč

s DPH 434,49 Kč

PM AMINOprogress 120 cps.

bez DPH 309,46 Kč

s DPH 355,88 Kč

PM MELBROMAN pro muže 30cps

bez DPH 201,83 Kč

s DPH 232,11 Kč

PM Elixír na prostatu 60tbl

bez DPH 188,21 Kč

s DPH 216,45 Kč