Pomáháme vám vést aktivní a zdravý život

Pomáháme vám vést aktivní a zdravý životPřirozené je být zdravý. Proto bychom o své zdraví měli co nejlépe pečovat a vážit si ho. Výroba doplňků stravy pro nás není obchod, ale především je to poslání. Chceme vám dodávat takové produkty, které vás ve zdravém životním stylu podpoří. Dodají vám energii do každého dne a poskytnou oporu v obdobích nemoci a dalších těžkých chvílích, kterých je za celý život nepočítaně.

Právě proto nám tolik záleží na kvalitě našich doplňků stravy. Jejich kvalitu můžeme ovlivnit vlastní výrobou samotného produktu i jeho konkrétních složek, jako jsou na příklad extrakty z bylin či vlastní Propolis Moravia PM®. Každý nový produkt vyrobený podle vlastní receptury nejprve otestujeme na sobě, vyžádáme si zpětnou vazbu u odborníků, a teprve potom ho pustíme k vám. 

Jak podporujeme váš zdravý životní styl?

  • Maximálně si hlídáme kvalitu našich produktů. Používáme vlastní suroviny pro jejich výrobu či od ověřených dodavatelů, se kterými již léta spolupracujeme.
  • Pravidelně vás zásobujeme novinkami, tipy a radami ohledně zdraví, bylinek a celkově zdravého životního stylu. Články najdete v blogu nebo se zapište k odběru našich newsletterů. Píšeme vám 2× měsíčně.
  • Vytvořili jsme pro vás herbář, kde najdete přes 50 bylin. Dozvíte se, jak danou bylinu poznat, kdy ji sbírat, jak ji správně sušit a jaké má účinky. Herbář určitě využije každý bylinkář.

Bylinky

Máte dotaz ohledně našich produktů? Napište nám

*
*
*
Herbář ke stažení
Herbář ke stažení
Stáhnout herbář

Herbář  PURUS MEDA

V herbáři najdete všechny účinky více než 50 bylinek.

Stáhnout herbář