Zakázková výroba

Zakázková výroba PurusmedaV našem výrobním středisku ve Skalici nad Svitavou přicházejí na svět nejen naše vlastní produkty pod značkou PURUS-MEDA. Naši výrobu, dlouholeté zkušenosti a snahu pomáhat lidem skrze doplňky stravy můžete využít i vy.

Zabýváme se totiž zakázkovou výrobou, kterou již využívá řada firem. Mezi naše dlouhodobě partnery patří např. firmy NUTREND, Energy Group či Wellness Food. V minulosti jsme vyráběli také pro německého výrobce farmaceutických bylinných extraktů Gehrlicher. 

 
Chcete s námi spolupracovat?

Naše výrobní středisko má dostatečnou kapacitu, a tak na svoji zakázku nemusíte dlouho čekat.

Ozvěte se nám

Jak může vypadat naše spolupráce?

  • Znáte přesné složení svého produktu, dodáte nám recepturu, suroviny i obaly a my vám produkt vyrobíme.
  • Máte představu o tom, co by váš produkt měl obsahovat, jak by měl fungovat. Všechno ostatní zařídíme my (od dodání surovin přes výrobu až po balení). 
  • Máte požadavek na svůj produkt, ale neznáte složení. Jsme schopni vyvinout kompletně nový produkt od receptury po balení. Tato varianta je finančně i časově nejnáročnější.
  • Zajistíme pro vás pouze část výrobního procesu (např. kapslování, roztoky, balení apod.).
  • Pokud máte vlastní výrobu, ale hledáte dodavatele na konkrétní složku produktu, jsme schopni vám dodávat propolis s ochrannou známkou Propolis Moravia PM®, mateří kašičku či bylinné extrakty.

 

Petr Jukl, vedoucí výrobyNaše výroba má dostatečnou kapacitu, a tak na svůj produkt nemusíte příliš dlouho čekat. Časová náročnost se samozřejmě vždy odvíjí od vašich požadavků. Zvládneme vyrobit tablety, kapsle, roztoky (sirupy, ampule), tinktury a také bylinné extrakty a propolis. Vyrábíme menší šarže (tablety a kapsle cca od 50 tis. ks, roztoky od 100 l) i velké šarže. 

Petr Jukl
vedoucí výroby

 

Chcete s námi spolupracovat?

Napište nám

*
*
*
Herbář ke stažení
Herbář ke stažení
Stáhnout herbář

Herbář  PURUS MEDA

V herbáři najdete všechny účinky více než 50 bylinek.

Stáhnout herbář