Vyrábíme podle originálních receptur

Ve společnosti PURUS-MEDA vyrábíme doplňky stravy podle vlastních originálních receptur. Vyvinout takovou recepturu si žádá nejen dostatek času, ale i mnoho zkušeností. Těch naštěstí máme dostatek, protože se v tomto oboru pohybujeme už od roku 1992. Jsme rodinná firma a zprvu řada našich produktů vznikala především pro vlastní potřebu a pro naše blízké. V podstatě si každý nový produkt nejdříve otestujeme na sobě. Vám chceme dodat to nejlepší!

Propolis, hlavní složka našich produktů

PropolisVětšina našich doplňků stravy a kosmetických přípravků obsahuje standardizovaný Propolis Moravia PM®. Čistíme ho unikátní, šetrnou metodou od všech nečistot a vosku. Výsledkem je propolis s vysokým obsahem flavonoidů a dalších účinných látek.

Součástí našich originálních receptur jsou však také tradiční české byliny i exotické rostliny, ze kterých čerpáme sílu poctivými extrakty (část z nich si sami vyrábíme). Využíváme také účinky zdravotních hub (na příklad Reishi), aminokysleiny, koenzym Q10 a další osvědčené látky. Za každou recepturou stojí dlouhé hodiny studia, pokusů a někdy také omylů. K zákazníkům ale vždy putuje hotový produkt, který podléhá veškerým podmínkám legislativy.

 

Co stojí za novou recepturou?

Především dlouhé hodiny studování odborných knih, rešerší a vědeckých studií. Čerpáme ale také jak ze starých, tak moderních herbářů a ptáme se bylinkářů a terapeutů, kteří naše produkty poté ozkouší. Některé produkty si dokonce necháváme testovat lékaři (tzv. klinické testování), ale výsledky bohužel nemůžeme zveřejňovat. Zpětná vazba je však pro nás velmi cenná a právě díky ní můžeme vyrobit takový produkt, kterému 100% věříme. Všechny receptury zároveň ovlivňuje velmi přísná legislativa.

Síla bylin

Máte otázky ohledně našich receptur? Napište nám

*
*
*
Herbář ke stažení
Herbář ke stažení
Stáhnout herbář

Herbář  PURUS MEDA

V herbáři najdete všechny účinky více než 50 bylinek.

Stáhnout herbář