PM Chlamydil EXTRA

Dávkování

28.01.2020 Dotaz na produkt : PM Chlamydil EXTRA 60tbl z kategorie : Doplňky stravy
Dobrý den, jak nejlépe dávkovat PM Chlamydil Extra spolu s PM Detoxikační elixír? Děkuji za odpověď a přeji hezký den.
Tomáš

Dobrý den,
PM Chlamydil Extra je nejlépe dávkovat 3x denně 2 tablety (půl hodiny před nebo naopak po jídle). PM Detoxikační elixír pak v odstupu 1-2 hodin po Chlamydilu Extra - 2x denně 2 tablety.

S pozdravem a přáním pěkného dne,
Marek Novotný

dotaz

24.01.2020 Dotaz na produkt : PM Chlamydil EXTRA 60tbl z kategorie : Doplňky stravy
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda je možné vaše přípravky užívat při celikaii a při užívání léků na ředění krve při trombóze? Předem děkuji. Lenka
Lenka

Dobrý den,
děkujeme za Vaše dotazy. Naše výrobky neobsahují surovinu, která obsahuje lepek, proto je možné přípravky při celiakii užívat.

U většiny přípravků by neměl být problém při užívání léků na ředění krve. Opatrnost je třeba u přípravků, které obsahují Ginkgo Biloba, které snižuje srážlivost krve a Přesličky rolní, která podporuje ředění krve a může tak zesílit účinky léků na ředění krve. Nejlepší je, pokud použití zkonzultujete s lékařem, který Vám lék předepsal.

S pozdravem a přáním pěkného dne,
Marek Novotný

Zánět kloubů, paradentóza

08.11.2019 Dotaz na produkt : PM Chlamydil EXTRA 60tbl z kategorie : Doplňky stravy
Moje současná medikace: magnezium, tanakan, chlorella - zelený ječmen, wobenzym. Zánět klasifikován jako infekční, již delší dobu. K dentistovi jsem objednaná 28. 1. 2020. Jaký je Váš názor na průběh zánětu, který mne obtěžuje více než 2 roky? Děkuji za odpověď a pochopení Jaroslava Vrbová-Velebilová**
Jaroslava Vrbová-Velebilová*

Dobrý den,
děkujeme za Váš dotaz. Co se týče zánětu kloubů, tak ano, hodně lidem PM Chlamydil Extra pomohl. Dále jednou z nejúčinějších bylin na záněty je Šišák bajkalský.

Co se týče paredontózy, tak vynikají výsledky má propolisová tinkura a Dračí krev (několik minut nechat působit v dutině ústní). Jsou zároveň také protizánětlivé a pomůžou tedy i se záněty kloubů.

S pozdravem
Marek Novotný

Dotaz chlamydil extra

06.11.2019 Dotaz na produkt : PM Chlamydil EXTRA 60tbl z kategorie : Doplňky stravy
Dobrý den, Syn 12 let prodělal zápal plic, je čerstvě po 14denní léčbě antibiotiky. Zakoupila jsem mu Chlamydil Extra a chtěla bych se zeptat na dávkování pro jeho věk. Platí i pro něj 2x 2 tablety denně? Není to pro něj moc silná dávka? Moc děkuji za odpověď. Pěkný den, Mezlová.
Kateřina Mezlová

Dobrý den, paní Mezlová,
děkujeme za Váš dotaz. Pokud váží alespoň 40 kg, tak by s dospělou dávkou 2x denně 2 tablety neměl být problém. Pokud váží méně, doporučujeme dávkování 2-3x denně 1 tabletu.

S pozdravem
Marek Novotný

Dotaz/mykoplazma

17.10.2019 Dotaz na produkt : PM Chlamydil EXTRA 60tbl z kategorie : Doplňky stravy
Dobrý den, právě prodělávám jiz 4 - ty tyden silnou mykoplazmatickou infekci, s davivym kaslem, s tim ze jsem ležela tyden v nemocnici, dostavala jsem inhalace, kortikoidy, antibiotika (vypis leku mohu zaslat) davivy kasel mam neustale. Mimo jine mam tachykardii. Můžete mi doporučit něco z vašeho sortimentu? (Reishi a Cordyceps jsem brala cca 2 mesice pred onemocnenim fy. Mycomedica) Dekuji Hrotikova
Denisa Hrotíková

Dobrý den, paní Hrotíková,
děkujeme za Váš dotaz. Na mykoplazmata nebyl PM Chlamydil Extra testovaný, ale mohl by poct. Je třeba ale zvýšit dávkování na 3-5x denně 2 tablety. Dále doporučuji zkombinovat s přípravkem Dračí krev PM. Zkuste užívat 1 měsíc a pokud se Vám uleví, tak v užívání pokračovat dále několik měsíců.

S pozdravem a přáním pěkného dne, Marek Novotný

Borelióza

15.10.2019 Dotaz na produkt : PM Chlamydil EXTRA 60tbl z kategorie : Doplňky stravy
Dobrý den, jak postupovat v případě, že i po několikátém nasazení atb, se mi borelióza stále "objevuje"? Jaké byste doporučili dávkování? Jedná se o bolesti hlavy a nadměrnou únavu. Děkuji.
Tatiana Komárková

Dobrý den, paní Komárková,
děkujeme za Váš dotaz. Bohužel borelióza je urputné onemocnění a pokud se nestihne přeléčit antibiotiky v první fázi, tak se vrací, protože antibiotika nelze podávat bez přestávky delší časové období. PM Chlamydil Extra lze užívat dlouhodobě. Doporučené dávkování je 2x denně 2 tablety, lépe je užívat i 3x denně 2 tablety. Doporučuji, abyste zkusila užívat 1 měsíc a pokud se budete cítit lépe, tak pokračovat dále. Bohužel naše zkušenost je, že je potřeba užívat alespoň 1 rok, jinak se borelióza vrací. Pro zesílení účinku je možné zkombinovat s produktem Dračí krev PM.

S pozdravem a přáním pěkného dne, Marek Novotný.

Dotaz na PM Chlamydil Extra

25.01.2017 Dotaz na produkt : PM Chlamydil EXTRA 60tbl z kategorie : Doplňky stravy
Dobrý den, může se PM Chlamydil Extra užívat zároveň s antibiotiky Doxyhexal 200 (na plicní chlamydie)?
Eva

Dobrý den, PM Chlamydil extra zesiluje účinky antibiotik. Je vhodné ho užívat i po vybrání antibiotik.

Potřebujete poradit?

516 499 667
Po-Pá: 7:00-14:00
Přidat dotaz do poradny
*
*
*
Herbář ke stažení
Herbář ke stažení
Stáhnout herbář

Herbář  PURUS MEDA

V herbáři najdete všechny účinky více než 50 bylinek.

Stáhnout herbář