PM Dračí krev

Zdraví máme jenom jedno. Proto, pokud si nejste ohledně doplňků stravy PM čímkoliv jistí, neváhejte nám napsat do poradny. Nejčastěji se nás ptáte na kontraindikace doplňků stravy s léky, které užíváte, správné dávkování s ohledem na věk a zdravotní stav či chcete doporučit přípravek na konkrétní zdravotní problém. Doplňky stravy PURUS-MEDA sami vyrábíme a známe je tedy do nejmenšího detailu. Rádi vám doporučíme ten nejvhodnější. 

Potřebujete poradit ihned? Pak volejte ve všední dny do 14 hod na telefonní číslo 516 499 667.

Dotaz na Dračí krev

03.04.2020 Dotaz na produkt : Dračí krev PM 50 ml z kategorie : Doplňky stravy
Dobrý den, trápí mě již 3 týdny lehčí zánět hlasivek. Léčí se především hlasovým klidem a vincentkou, ale nějak mi to nezabírá. Slyšela jsem, že na záněty je vhodné kombinovat přírodní antibiotikum Neem a Dračí krev. Můžete mi prosím, sdělit Váš názor, příp. poradit? Děkuji Jana K.
Jana Kurucová

Dobrý den,
ano, Dračí krev můžete vyzkoušet a nejlépe a v kombinaci s propolisem: https://www.purusmeda.cz/pm-propolis-extra-5-kapky-50-ml.

Přejeme brzké uzdravení!
S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Dotaz na užívání.

24.02.2020 Dotaz na produkt : Dračí krev PM 50 ml z kategorie : Doplňky stravy
Byly u mě zjištěny chlamydie trachomatis,mám bolesti v kloubech.ATB brát nemůžu a mám zjištěno,že se ANT na tyto Chlamydie nedostanou. Objednala jsem si PM-Chlamydil Extra a k tomu Dračí krev PM,protože hodnoty jsem měla dost vysoké. Chtěla bych poradit jak tyto dva produkty denně užívat. Předem děkuji za případnou odpověď. Srdečně zdravím Jitka P.
Jitka P.

Dobrý den,
děkujeme za Váš dotaz. PM Chlamydil Extra se užívá 2-3x denně 2 tablety, nejlépe cca. půl hodiny před nebo po jídle. Doporučujeme užívat min. 6 měsíců (ideálně 9-12) než se vyčistí celý organismus. Jinak se mohou potíže vrátit.

Dračí krev se užívá 2-3x denně 5-10 kapek. Po 3 týdnech týden pauza. Můžete užívat současně s tabletami Chlamydilu Extra.

S pozdravem a přáním pěkného dne, Marek Novotný

Dračí krev

19.02.2020 Dotaz na produkt : Dračí krev PM 50 ml z kategorie : Doplňky stravy
Dobrý den, Chtěla bych se zeptat proč dračí krev není vhodná pro děti do 3 let a pro kojici a těhotne? Dekuju za odpověď.
Tereza Š.

Dobrý den,
toto doporučení vydal Státní zdravotní ústav. Dále produkty pro děti mladší 3 let podléhají jinému zákonu a mají svoje specifika. A konečně Dračí krev poměrně silně čistí organismus a účinek na takto malých dětech, těhotných a kojících ženách nikdo klinicky netestoval - jde tedy o předběžnou opatrnost. Účinné látky se přes matku (i kojení) přenášejí i na dítě. U těhotných a kojících žen navíc obecně platí, že těhotenství a kojení je pro ženu hodně vyčerpávající a není tedy vhodné zatěžovat ji dalším čištěním a detoxikací organismu.

S pozdravem a přáním pěkného dne, Marek Novotný

Potřebujete poradit?

516 499 667
Po-Pá: 7:00-14:00
Přidat dotaz do poradny
*
*
*
Herbář ke stažení
Herbář ke stažení
Stáhnout herbář

Herbář  PURUS MEDA

V herbáři najdete všechny účinky více než 50 bylinek.

Stáhnout herbář