Zdraví pro vaše zaměstnance

Zdraví do firemPřemýšlíte, jak udělat svým zaměstnancům radost, jak je podpořit? Jak vyjádřit, že vám na nich záleží? Investujte do jejich zdraví. V dnešní uspěchané době, která je plná stresu a kdy zbývá tak málo času na odpočinek, je velmi důležité myslet na zdravý životní styl. Protože právě stav našeho fyzického i psychického zdraví určuje, jak spokojený život budeme mít. A to se samozřejmě výrazně odráží i v práci.

Nabídněte svým zaměstnancům zajímavý benefit v podobě balíčků plných zdraví:

  • Jedná se o velmi žádaný benefit, kterým dáváte najevo, že vám záleží na spokojenosti vašich kolegů.
  • Zdraví zaměstnanci jsou spokojenější a výkonnější. Pro vás jako zaměstnavatele to znamená také nižší náklady na vyplácení nemocenské.
  • Při objednávce větší než 500 ks vyrobíme produkty s vaší firemní etiketou.
     
Chcete s námi spolupracovat?

Připravíme pro vaše zaměstnance balíčky plné zdraví.Ozvěte se nám

Důležitá je dlouhodobá péče

Většinu vitamínů přijímáme v dostatečném množství v pestré stravě. V dnešní době je však mnohem důležitější řešit včas následky stresu, vyčerpání organismu a působení patogenů z okolí. Podporou jsou vhodné doplňky stravy na imunitu, harmonizaci a vitalizaci organizmu z našeho portfolia, které čerpají sílu z včelích produktů

Aby taková péče o organismus dávala smysl, musí být dlouhodobá. Jednorázové užívání doplňků stravy většinou nepřinese žádané výsledky. Doporučujeme tedy zavést tento firemní benefit pravidelně. Každý člověk je jiná osobnost, s různými potřebami a bohužel i zdravotními problémy. Poradíme, co je pro každého nejvhodnější a připravíme individuální balíčky s doplňky stravy pro každého vašeho zaměstnance. Specifické požadavky pak doplníme produkty od jiných výrobců.

Ing. Marek Novotný, výrobní ředitel, jednatel PURUS-MEDANaše produkty vyrábíme ve vlastním výrobním středisku ve Skalici nad Svitavou. Celý náš tým je složen z lidí, kteří chtějí být ostatním nápomocni s jejich zdravím. Benefit v podobě doplňků stravy pro zaměstnance se nám velmi osvědčil, proto ho chceme nabídnout i vám. Nic není důležitějšího než zdraví, což si, zejména v dnešní době, uvědomuje stále více lidí. Dejte tímto způsobem najevo, že vám na zaměstnancích záleží.

Ing. Marek Novotný,
výrobní ředitel, jednatel PURUS-MEDA 

 

Chcete s námi spolupracovat?

Napište nám

*
*
*
Herbář ke stažení
Herbář ke stažení
Stáhnout herbář

Herbář  PURUS MEDA

V herbáři najdete všechny účinky více než 50 bylinek.

Stáhnout herbář